20 marca 2014

Obalamy mity. Jak usunąć piasek z ciała, jak sprawdzić świeżość jajka, jak malować ściany.Dzisiaj kolejna dawka rzeczy znalezionych na Pintereście. Nie wszystkie przeze mnie sprawdzone, dlatego też porady nazywane są przeze mnie mitami. Razem z Waszą pomocą dochodzimy do tego, czy pomysły się sprawdzają czy raczej powinniśmy je sobie odpuścić. 

♥  Kiedy będziesz nadziewała papryki włóż je do pojemników do pieczenia muffinków w ten sposób będą się trzymały w jednym miejscu.♥ Kiedy malujesz wyłóż pojemnik sreberkiem, które później po prostu wyrzucisz, a pojemnik pozostanie czysty.
♥ Kiedy chowasz pościel do szafki włóż wszystkie poszewki w jedną poszewkę od poduszki. W ten sposób jednym ruchem wyciągniesz cały komplet.


♥ Jeśli Twoje ubrania wciąż spadają z wieszaka nawiń gumkę do włosów na wieszak. W ten sposób sukienka się już nie zsunie.


♥ Jeśli nie jesteś pewna czy jajko jest nadal świeże wrzuć je szklanki z wodą. Dobre jajko upadnie na dno, a niedobre będzie pływało. ♥ Jeśli Twoje dzieci mają tendencję do brudzenia się podczas zjadania lodów to użyj papierku do muffinków. Sok zacznie zbierać się w pojemniczku, nie na dłoniach.♥ Jeśli masz tendencję do śmiecenia w samochodzie to umieść w nim pojemnik zamykany na musli i używaj jako kosza na śmieci.


♥ Jeśli nie chcesz by słomka "uciekała" podczas picia włóż ją w dziurkę od otwieracza.
♥ Jeśli chcesz w szybko sposób pozbyć się piasku z ciała użyj pudru dla niemowląt. 

5 komentarze:

  1. Hmm nie słyszałam o niektórych pomysłach. Część na pewno wykorzystam. Na pewno ten z pościelą, sreberkiem i jajkiem. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje bardzo:):) Ciesze się, że ktoś czyta te moje posty;):)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥