16 lutego 2014

Kilka przydatnych trików dotyczących organizacji w domu. Koniecznie się z nimi zapoznaj i użyj w swoim domu~!


Dzisiaj pokażę Wam kilka przydatnych trików na organizację w domu. Wprowadź je w swoje życie~!


Kable przy komputerze to chyba największy wróg każdej kobiety, bo zbiera się pod nimi kurz. Dlatego warto je przyczepić do biurka. Wtedy podłoga będzie wolna. 
Kolejnym sposobem na organizację kabli jest użycie rolek po papierze toaletowym. Wystarczy wsunąć kable w rolki i rolki podpisać. Wszystkie kable umieszczamy w większym pudełku.
Kolejna propozycja na kable pod biurkiem. Zamontuj koszyczek pod biurkiem i zrób dziurę w biurku. W ten sposób mamy porządek z kablami.
Środki czystości zajmują zwykle bardzo dużo miejsca. Dlatego warto zaopatrzyć się w taki wieszak na zabawki i umieścić w nim środki czystości. Taki wieszak powiesimy na drzwiach i mamy łatwy dostęp do wszystkich produktów.Jeśli w Twojej kuchni też jest mnóstwo małych akcesoriów to umieść je w plastikowym koszu. Wtedy nie będziesz musiała się czołgać po każdą rzecz, która jest w tyle.
Kupujemy karty do grania w papierowym pudełku, ale po czasie pudełko się niszczy. Co z kartami? Przełóż je do plastikowych pudełek i oklej.


Muszę przyznać, że na poniższy pomysł wpadłam sama, zanim go odkryłam w Internecie. Moja szuflada też tak wygląda. Jest to niesamowicie komfortowe. Moje pudełka nie musiałam oklejać. Są oryginalne z Victoria's Secret, które dostałam z różnych okazji - musiałam się pochwalić : )

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł z tym wieszaniem środków czystości :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne pomysły - na pewno po zakupie nowych mebli skorzystam z opcji z szufladą na beliznę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja mam taki biust, że stanik zajmuje całą szufladę ...

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥